14 Aralık 2018 Cuma
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook  - Twitter  - Instagram  - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

AB’ye Girmek İstemek Eşcinselliğe Onay Vermektir


EŞCİNSELLİK ZİNADAN AĞIR BİR HARAMDIR 3

Eşcinsellik zinadan daha ağır bir haramdır, insan doğasında nefretle karşılanan/karşılanması gereken bir haramdır. Ama insanlık Yaratan'dan koptuğu için, Yaratan'ın yasalarına göre hayata bakmadığı/bakamadığı için eşcinselliğe -karşı çıkmak şöyle dursun- yasalarla koruma altına almaya başlamıştır. Amerika ve AB ülkelerinin bir kısmı başta olmak üzere 26 ülke eşcinsel evlilikleri yasallaştırmıştır ki bu durum insanlığın mânen çökmekte olduğunun, doğal ve sosyal afetlerle cezalandırılacağının da işaretidir.
AB’ye Girmek İstemek Eşcinselliğe Onay Vermektir
Sevgili kardeşlerim; Kur’ân-ı Kerim'de zina haram kılınmıştır ve zina Furkan (68) İsra (32) Nûr (2) ve Mümtehine(12) surelerinde 4 yerde konu edilir, Fahişe/Çirkinlik ve Hebâset/Pislik şeklinde iki vasıfla da kötülenir. (İsra 32; Nûr 26) Mesela İsra Sûresi’inin 32. ayetinde “Aman Zinaya yaklaşmayın.Çünkü o Fahişe’dir/ çirkinliktir. Kötü bir yoldur,”buyurulur.

Gelgelelim eşcinselliğe, o böyle değildir. Eşcinsellik Kur’ân-ı Kerim'de dört sûrede değil 11 sûrede ele alınır: Araf, Hûd, Hicr, Enbiya, Şuara, Neml, Ankebut, Saffat, Zariyat, Kamer veNisasûreleri… 10 Sûre Mekkî ve sadece Nisa Sûresi Medenî’dir.

Yazının devamı için »»


Ali Rıza DEMİRCAN
http://www.mirathaber.com/abye-girmek-istemek-escinsellige-onay-vermektir-escinsellik-zinadan-agir-bir-haramdir-3-14-4858h.html


Back To Top