18 Kasım 2018 Pazar
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook  - Twitter  - Instagram  - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

Ak Parti’de günah çıkartma

Ak Parti milletvekili Şamil Tayyar çığır açtı. Fırsat bu fırsat herkes dökülmeye, günah çıkarmaya başladı.
Ak Parti’de günah çıkartma
AK Parti milletvekili ve Star gazetesi yazarı Mehmet Metiner, Adıyaman'da Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) tarafından düzenlenen toplantıda"Evet iktidar çok önemli, iktidarın dışında başka şeyler de önemli. İktidar hepimizi değiştirdi,değiştiriyor. Kim 'değişmedim' diyorsa yanlış söylemdir.Güç insanı zehirler, para insanı zehirler, fakir fukaradan mütevazılık bekliyoruz.Garip gurebayı unuttuk, unuttuk yani bir garip yanımıza yaklaşsa kulağınıza bir şey söylese 'Vaktimiz yok', belediyemize gelse 'Toplantıda.' Eğer bir zengin geldiyse hele bir de patronun oğluysa maşallah kapıda karşılarız”

Ak Parti milletvekili Mehmet Metiner, açık açık kendi durumlarını itiraf etmeye başladı. Kendi ifadelerinde öne çıkan makamın, paranın bizi değiştirdiği, güç zehirlenmesi yaşıyoruz demesi belkide bir çok makam sahibi olmuş arkadaşının hoşuna gitmeyecek. Bunu bir muhalefet söylese savunma mekanizması olarak gösterilen tepkiler yüzünden, bu gerçeklerin ifade edilmesinden sonra kimse oralı dahi olmayacaktı.

Şimdi bakalım ekonomi amirlerimizden Sayın Bakan Nihat Zeybekçi ne diyor;

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Müstakil Sanayici ve iş adamları Derneği'nin (MÜSİAD) Merkezefendi Belediyesi Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu'nda düzenlediği 'Yer Altı Kaynakları, Türkiye'nin Serveti' konulu istişare toplantısında “ 400 bin tane işletme iktisat mezunu kadro bekliyor. Yok kardeşim kadro bekleme boşuna, özel sektöre gideceğiz"

Yazının devamı için »»


Yunus EKŞİ
http://www.mirathaber.com/ak-partide-gunah-cikartma-3-3655h.html


Back To Top