16 Ocak 2019 Çarşamba
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook - Twitter - Instagram - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

123»
 • Ali Ulvi ALTINSOY
 • Avrupalılar ne der
  Yapılan kapsamlı araştırmada Avrupa'da halkın Müslümanlara karşı önyargıları, dinlere inançları incelendi, sapıklara bakışı değerlendirildi

  30 Ekim 2018 Salı 10:30 Devamını Oku →
 • Deccalin Para Sistemi
  İçinde bulunduğumuz parasal kriz beklenen bir durumdur, Kurani bir izlencede ilerlemektedir, çözümü kibiri bırakıp Kuran'a tam uymaktır

  12 Ağustos 2018 Pazar 07:54 Devamını Oku →
 • Futbol dini 2
  Geçen yazımızda Futbol Endüstrisinin ibadetleri, itikatları, kurbanları olan, İslam inancına aykırı, vahşet, kumar ve içki kültürüyle kolkola adeta bir batıl din haline geldiğinden, devletin bireyi bundan kurtarmak yerine tıpkı genelevlere baktığı gibi nasıl vatandaşı yolarım yaklaşımını eleştirmiştik. 21 Nisan Perşembe akşamı oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş maçı ve arkasından gelen tepkiler futbolun geldiği vahşet noktasını daha net gösterdi.

  03 Mayıs 2018 Perşembe 10:28 Devamını Oku →
 • İslam üniversiteleri zorunluluktur
  Geçen yazımızda ilahiyat fakültelerinin var olmalarıyla bile İslamiyetin aleyhine çalıştıklarını, artık kapatılmaları gerektiğini ifade ettik. Bu yazımızda da açılması zorunlu olan İslam Üniversitesi kavramına değineceğiz.

  16 Nisan 2018 Pazartesi 11:35 Devamını Oku →
 • İlahiyat fakülteleri kapatılmalıdır
  İlahiyat Fakülteleri var olmalarıyla İslam dinimize meydan okuyan ve içine girmekle, onu kabullenmekle dinimizin reddedilmesini sağlayan soykırım merkezleridir. İlahiyat Fakültesinden mezun olmaksa Allah’ın dininin reddedildiğinin, onun tek kapsayıcı ilim olduğuna karşı çıkılmasının adeta bir kaydıdır. Bunu taktik olarak reddettiğini söyler bir çoğu. Ama kişi ilahiyat mezunuysa, mutlaka imanın şartlarından sınanması gerekir.

  13 Nisan 2018 Cuma 11:53 Devamını Oku →
 • Futbol dini 1
  Ülkemizde ve dünyada futbol yalnızca kitleleri Allah’ı anmaktan uzak tutmak için değil aynı zamanda içki ve kumara yöneltmek için kullanılmakta, devlet de buna destek olmaktadır.

  06 Nisan 2018 Cuma 10:00 Devamını Oku →
 • Kadınlar günü hutbesi
  Sosyalizmin kutsallarından biri olan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününün milli bir ibadet haline getirilmesi, camilerde cuma hutbelerinin bu ve benzeri güne yönelik kılınması doğru değildir

  13 Mart 2018 Salı 10:39 Devamını Oku →
 • Avrupa kıtası yoktur
  Bilimsel açıdan Avrupa diye bir kıta coğrafyada bulunmamasına rağmen dünya bunun var olduğuna inandırılmıştır. Böylece zihin denetimi ve sömürü yönünde bir zafer elde edilmiştir.

  26 Ocak 2018 Cuma 10:32 Devamını Oku →
 • Vatan haini Atatürkçü olabilir mi?
  Atatürkçülük bir ideoloji olarak ulusalcı kurtuluş ideolojisidir, Batıya karşı Müslümanların güçlenmesi için o dönemdeki bir stratejidir.

  13 Kasım 2017 Pazartesi 10:53 Devamını Oku →
 • Nijer vak'asından dersler
  1,8 milyar sinmiş Müslüman için Afrika çöllerinden mesaj var. 

  27 Ekim 2017 Cuma 10:00 Devamını Oku →
Back To Top