17 Ocak 2019 Perşembe
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook  - Twitter  - Instagram  - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail'le ilişkilerimizi koparmaya kadar gider

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında yaptığı konuşmada ABD Başkanı Trump'ı uyararak, "Kudüs bizim kırmızı çizgimizdir. Gerekirse, İsrail'le diplomatik ilişkilerimizi koparmaya kadar gidebiliriz" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail'le ilişkilerimizi koparmaya kadar gider
Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasına şöyle devam etti:

Kudüs Müslümanların kırmızı çizgidir. Bu bizim diplomatik ilişkilerimizi İsrail ile koparmaya kadar gidebilir. Amerika'yı buradan bir kez daha ikaz ediyoruz. Böyle bir adım atamazsınız. İsrail ile diplomatik ilişkiyi koparmaya gider.

"ADIM ADIM HER ŞEYİ TAKİP EDİYORUZ"

İran ile ilişkilerimizi sürdürürken mümkün olan noktalarda ABD'nin taleplerini aldık. Buna karşılık ABD'den aynı anlayışı göremediğimizi söylemeliyim. ABD'nin bizimle ilgli planı olduğu açık. Buna nerden geldim. Kuzey Suriye'de terör koridoru oluşturulduğunu görüyoruz. Bu terör koridoru içerisinde kurulan üsler...Şimdi ben doğruları söylemek zorundayım. Trump'ın kendisine de söyledim. Nasıl bu kadar silah geliyor. DEAŞ kalmadı, Rakka'dan da gittiler. Silahlar hala geliyor, üslerin sayısı artıyor, neden? Adım adım her şeyi takip ediyoruz.http://www.mirathaber.com/cumhurbaskani-erdogan-israille-iliskilerimizi-koparmaya-kadar-gider-38-2529h.html


Back To Top