17 Ocak 2019 Perşembe
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook  - Twitter  - Instagram  - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

Ekonomik tehdit altında mıyız?


Aleksandr Dugin "Ekonomik tehdit altındasınız"

15 Temmuz darbe girişimini önceden uyaran Rus dış politikasının önemli isimlerinden Aleksandr Dugin, önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye'yi uyaran Dugin, ABD'nin bu kez ekonomi üzerinden yükleneceğini belirterek,'Türkiye B planı yapmalı' dedi.
Ekonomik tehdit altında mıyız?
Fikirlerini doğrudan Putin’e aktardığını söyleyen Dugin, Putin üzerinde ki fikirlerinin etkinliğini, Rusya-Türkiye uçak krizinde gösterdiğini ifade etti. Türkiye’nin artık batı ittifakının sona erdiğini, bunun başlangıcının tezkere krizi olduğunu, gelişen olaylarda Türkiye gerçek düşmanının Batı olduğunu gördü.

Dugin’in bugün yaptığı ‘’ekonomik tehdit altındasınız’’uyarısını bir ekip olarak başta Prof. Dr Mete GÜNDOĞAN hocayla birlikte 15 Temmuz’dan bu yana sürekli ifade ediyor ve yazıyoruz. Bizim B planımız, milli olmayan kriptolar tarafından etkin konumlarda görmezden gelinip engelleniyor.

Bankaların Kasım ayında saldıracağını aylar önce yazdık. Ve saldırıya geçtiler. Merkez Bankası doları kontrol etmek için piyasaya bugün müdahale etti. Sözde faydası ilerleyen günlerde etkisini kaybedecektir. Faizlerin % 12 olmasına rağmen dolardaki bu yükselişi anlayamayan beyni uyuşmuş, mevcut kapital sistemden başka çözüm bilmeyen bürokrat ve kalem oynatanlar, mevcut Borca Dayalı Para Sisteminin güçlü bir tokadını yiyeceklerdir.

Yöneticilerimizin uyanmasıyla, ekonomideki milli olmayan politikaları lağvetmesi kaçınılmazdır.

Tekrar ifade ediyoruz; Mevcut olumsuz iktisadi yapıdan çıkmak mümkündür.Bunun nasıl hangi aşamalarda yapılacağı planlıdır ve hazırdır. Bunu ancak yerli, milli milletin devletin ayrılmaz bütünlüğünü benimsemiş kadroların yapacağına inanıyoruz.

Yazının devamı için »»


Yunus EKŞİ
http://www.mirathaber.com/ekonomik-tehdit-altinda-miyiz-3-2273h.html


Back To Top