24 Ocak 2019 Perşembe
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook  - Twitter  - Instagram  - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

Erdoğan: Bir helikopterimiz düşürüldü, Yıldırım: 2 askerimiz şehit oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Afrin Operasyonuna ilişkin'Bir helikopterimiz düşürüldü' dedi.
Erdoğan: Bir helikopterimiz düşürüldü, Yıldırım: 2 askerimiz şehit oldu
Partisinin İstanbul İl Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düşürülen helikopterle ilgili açıklaması şöyle:

"Az önce bir helikopterimiz düşürüldü. Bedelini fazlasıyla ödeyecekler. Bütün bunlar olacak, bir savaşın içindeyiz. Kaybımız da olacak ama verdirdiğimiz kayıplar da olacak. Sayısal olarak çok kabarık miktarda füze depolarını imha ettik. Bunlar, çıldırtıyor. Biz tabii bunların bedelini çok daha ağır ödeteceğiz. Bizim bir helikopterimiz gidecek ama onlar bunun bedelini katbekat fazlasıyla ödeyecekler."

Türk Silahlı Kuvvetleri'nden (TSK) önce helikopterin düşürüldüğünü duyuran Erdoğan, söz konusu helikoptere dair daha fazla detay paylaşmadı.

YILDIRIM: 2 ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU

Başbakan Binali Yıldırım, konuya ilişkin "Afrin bölgesinde görev uçuşu yapan iki ATAK helikopterimizden biri maalesef düştü. İki kahraman Silahlı Kuvvetler mensubumuz şehit oldu. Herhangi bir dış müdahaleyle düştüğü konusunda elimizde kesin bir delil yok, belge yok" dedi.


Time türk
http://www.mirathaber.com/erdogan-bir-helikopterimiz-dusuruldu-yildirim-2-askerimiz-sehit-oldu-38-3235h.html


Back To Top