16 Ocak 2019 Çarşamba
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook - Twitter - Instagram - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

 • Eymen FAİK
 • Dinimizin Adını Kullanan Bütün Kurumlar Denetlenmeli
  İslam'ı bir hayat düzeni olarak gör(e)medikleri için ben Diyanet'e de İlahiyatlara da cemaat ve tarikatlere de güven duyamıyorum.Üstelik bu kurumlarda samimi kişilerle samimiyetsiz cahiller iç içe.İhlaslılarla çıkarcılar bir arada.Doğrularla yanlışlar yan yana.

  13 Temmuz 2018 Cuma 11:14 Devamını Oku →
 • Örtülü islâm karşıtı medyamızda F. Altaylı, E. Özkök ve Cübbeli
  Ülkemizde Medyanın büyük çoğunluğu seksüel prodüktör ve hurafecidir. Hemen hemen bütün yazılı medyada gördüğümüz yarıdan fazlası üryan kadın resimleri, fal ve astroloji köşeleri bunun kanıtıdır. Bu kadarla yetinseler sineye çekilebilir ama değil. Yazarlarının bir kısmıyla Medya açıktan, daha çok da örtülü İslâm karşıtıdır. İslâm’ı ve Müslümanları küçültücü her fırsatı ustalıkla kullanırlar.

  17 Nisan 2018 Salı 10:49 Devamını Oku →
 • Dil düzeysizliğimiz
  Biz Müslümanız. Rabbimizin koyduğu ölçülere göre konuşmalıyız. Rabbimiz dosdoğru, kafa ve gönül kulaklarına hoş gelecek şekilde konuşmamızı istiyor.

  07 Nisan 2018 Cumartesi 05:02 Devamını Oku →
 • Siyasiler daha bir ahlâklı olmalıdır
  Özellikle Salı günleri  siyasilerin birbirlerini suçlamalarına tanık oluyoruz. Birbirlerini hoşlanmayacakları tarzda anarak Gıybet haramını işliyorlar.

  26 Şubat 2018 Pazartesi 13:05 Devamını Oku →
 • Milletçe/ümmetçe sözlü ve fiili duâ zamanıdır
  İngiltere, Amerika, İsrail ve Batı ülkeleri Milletimizin gelişimini durdurmak için taşeronları olan PKK-PYD ve İŞİD ile ve de siyasi ve ekonomik entrikalarla üzerimize çullanmaya çalışmaktadırlar. Saldırlar durmayacaktır.

  15 Aralık 2017 Cuma 13:59 Devamını Oku →
 • Kudüs'e yönelik ikinci büyük işgal
  Amerika, israil'in emel ve menfaatlerine hizmet etmeye devam ediyor. Beynelmilel sermaye, yine Yahudi'nin akıl dışı ve ırkçı ideallerini gerçekleştirmeye çalışıyor. Kudüs, müslümanların eline geçtikten sonra  uzun yıllar İslami kültür ve anlayış çerçevesinde bir hayat sürdü. Taşı-toprağı, içindeki eserleri İslam tarihinden ve medeniyetinden izler taşımaya devam etti. İslamın peygamberlerinin önemli bir bölümünün kabirleri Filistin'in Kudüs bölgesi içinde bulunuyor. Büyük ilim ve gönül adamları, Kudüs'e yönelmiş ve orada mekan tutmuşlar. Mescid'i Aksa bölgesi, İslam tarihinden ve kültüründen yüzlerce ize sahip.

  07 Aralık 2017 Perşembe 10:57 Devamını Oku →
Back To Top