25 Eylül 2018 Salı
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook - Twitter - Instagram - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

123»
 • Faik Emre ÖZDEMİR
 • ARAMCO’nun halka arzının ardındaki
  Hisseleri kraliyet ailesinde olan Suud-Amerikan Petrol Şirketi ARAMCO’nun küresel sermayeye satışı ve elde edilen parayla megakent projesinin finanse edilmesi tehlikeli bir planın parçasıdır.

  07 Temmuz 2018 Cumartesi 11:14 Devamını Oku →
 • Fransa
  Fransa’nın Türkiye konularında anormal davranışlarının temelinde yüzyıllarca dinkardeşlerine karşı bizim dümensuyumuzda gitmiş olmanın ezikliği yatmaktadır.

  02 Temmuz 2018 Pazartesi 13:37 Devamını Oku →
 • Saadet ne kadar Erbakancı?
  Teşkilatları ne kadar ümit vaad etse de bugün tepe yönetimi olarak Saadet de Karamollaoğlu da çözümün değil sorunun parçasıdır

  23 Haziran 2018 Cumartesi 13:44 Devamını Oku →
 • Hedef dünya savaşı değil Türkiye
  Suriye etrafında hızlı gelişen 3. Dünya Savaşı tehlikesi Türkiye’nin Ortadoğu Komünist İmparatorluğu planını bozmasına cevap niteliğinde bir tezgahtır.

  14 Nisan 2018 Cumartesi 04:19 Devamını Oku →
 • Silaha dönüşen göç
  Türkiye bir yandan milyonlarca Suriye ve Irak’lı göçmenin durumunu AB ile değerlendirirken bir yandan da  Afgan mülteciler sınırımızda belirmeye başlıyor.

  09 Nisan 2018 Pazartesi 11:45 Devamını Oku →
 • Küçük prens
  Lübnan başbakanı Hariri'nin Suudi Arabistan'da rehin alınması ve ölüm tehdini içeren bir içerikle televizyonda konuşturulması, ardından da beyaz camdan istifa ettiğini bildirmesi İslam Dünyasındaki en büyük gelişme olmuştur. Bu korkutucu gelişme, hemen ardından gerçekleşen Suudi Arabistan'daki kanlı darbeden de ötede öneme sahiptir.

  14 Kasım 2017 Salı 11:21 Devamını Oku →
 • İslam ümmetinin durumu
  İslam ülkeleri her bakımdan içler acısı durumda; giderek daha da kötüye doğru ilerliyor. En üstte olması gereken İslam ümmeti, insanlığın en altında.

  02 Kasım 2017 Perşembe 10:54 Devamını Oku →
 • Körfez'de kölelik bitmeli
  Katar'ın geçtiğimiz hafta aldığı katarlarla yabancı işçi hakları ve asgari ücret, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Bahreyn ve Katar'dan oluşan Körfez İşbirliği Konseyi ülkelerinde ilk kez gerçekleşiyor. Fakat alınacak çok yol var.  

  31 Ekim 2017 Salı 12:32 Devamını Oku →
 • Cumhurbaşkanı: D-8 dirilecek
  Erdoğan’ın 24 Ekim açıklaması 1997 yılından bu yana bir ilerleme kaydedemeyen D-8’ler projesinin yeniden canlandırılacağını, bunun hızlı ilerlemesi için projede değişikliklerin yapılması gerektiğini, Türkiye’nin acilen projenin yöneticisi konumuna geçme arzusunu açıklaması tarihsel bir gündür

  25 Ekim 2017 Çarşamba 10:17 Devamını Oku →
 • Suriye namus hattı
  Suriyeli sığınmacılar hakkında siyasi fırsatçılıkla ileri geri konuşmak onlara topluca iftira atmak daha büyük suçlara zemin hazırlayan vicdansız eylemlerdir.

  14 Ekim 2017 Cumartesi 12:35 Devamını Oku →
Back To Top