19 Eylül 2018 Çarşamba
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook  - Twitter  - Instagram  - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

İstanbul'u yönetecek kişi 2

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın istifasının ardından onun yerine gelecek kişiyle ilgili http://www.mirathaber.com/istanbulu-yonetecek-kisi-1-14-1922h.htmlyazısına devam ediyoruz.
İstanbul'u yönetecek kişi 2
Çakalları uzaktan tanıması

Belediye başkanının etrafında her örgütte olduğu gibi, üretmeden yemeye alışmış bir kitle oluşur. Bunlar birbirini iyi bilir, üretken insanları hakimiyetleri altına alıp kanlarını emmeyi severler. İhaleleri, kaynakları yönetmeyi sever. Ferasetlibir yönetici bunları uzaktan tanıması gerekir.

Faizin ne olduğunu bilmesi

Orta büyüklükteki Avrupa ülkesi olan İstanbul'un bütçesi de pek çok ülkeden daha fazladır. Muazzam para akışında bankalar da haram olan faizi bulaştırmak için çaba harcarlar. Bu da İstanbul'a uğursuzluk getirir. Faize ne kadar bulaşılırsa hem kayıplar artar hem de yeryüzünde fesadçıkaran sisteme destek olunur. Başkanın faizci kapitalizmi, bankacılık sistemini anlaması gerekmektedir.

Aile geçmişi

Yeni belediye reisi helal süt emmiş, iyi bir aile ve insanlık eğitimi almış, aile mensupları bilinen, iyi bir geçmişe sahip insanlar olmasında faydalar vardır. Çevresinde akrabalarında sorunlu kişilerin veya kamu çıkarına aykırı kişiler olmamalıdır.

Yazının devamı için »»


Faik Emre ÖZDEMİR
http://www.mirathaber.com/istanbulu-yonetecek-kisi-2-14-1936h.html


Back To Top