21 Ocak 2019 Pazartesi
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook  - Twitter  - Instagram  - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

Kudüs’ü satıp kurtaralım mı?!

Dünyada haklı olmak yetmiyor. Güçlüde olmak zorundasınız. Birleşmiş Milletler defalarca İsraili kınadığı halde, İsrail'in yine dünyaya meydan okurcasına, bildiğini okumasının iki güç aldığı nedeni var.
Kudüs’ü satıp kurtaralım mı?!
1. Birleşmiş Milletler nihai kararları, uluslararası küresel finans sisteminin kontrolünde ve denetiminde olduğu için, İsrail'in aleyhinde hiç bir sonuç gerçekleşmeyecektir.

2. Müslümanların tepkilerinde hedefe götüren doğru dürüst bir bütünlük olmadığı için; bağırarak protesto yapan Müslümanların, İsrail'in kurduğu küresel faiz iktisadi düzeninin kendi ülkelerinde cari olarak işlerliğini sürdürülmesine müsaade etmesi.

Müslüman ülkeler, İsrail'in faizci küresel finans sistemine bağımlı hareket ettiği için, İsrail 1.5 milyar Müslümanın tepkilerini hava cıva görüyor. Kudüs meselesinin çözülmesi, iktisadi olarak Müslümanların Yahudilerin kurduğu para kredi sistemine itirazla başlamalıdır.Siz bir yandan Yahudi'nin kurduğu faizci para kredi sistemini Müslümanlar olarak uygulayacak ve buna ses çıkarmayacaksınız, sonra “Kudüs İslamındır” diye bağırarak sorunun çözülmesini isteyeceksiniz öyle mi?!

Bunun çözüm getirmeyeceğini artık Müslümanlar görmelidir. Müslümanlar faizi yendiği zaman Yahudi’yi de yenecektir. Siz faizci sistemi benimsediğiniz sürece, kaçınılmaz olarak İsrail'in küresel finans eliyle, iktisadi egemenliğine boyun eğeceksiniz. Sadece tepkileriniz meydanlarda enerji boşalması olarak kalacaktır.O halde Müslümanlar Kudüs'ü kurtarmak istiyorsa, önce Allah ile savaşmayı bırakmak zorundadır.

Yazının devamı için »»


Yunus EKŞİ
http://www.mirathaber.com/kudusu-satip-kurtaralim-mi-7-2604h.html


Back To Top