11 Aralık 2018 Salı
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook - Twitter - Instagram - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

 • Merve ÖZERKİN
 • Bir varmış bir yokmuş yoksa yalan mıymış?
  Masal dinlemeyi sever misiniz? Çocukluğumuzdan beri birçok masal okuduk veya dinledik. Şimdi de belki kendi çocuklarımıza veya küçüklerimize okuyoruz/okutturuyoruz. Peki neden? Daha iyi birer insan olmak, anlatılanlardan ders çıkarmak için mi? Ya bu masallar daha büyük sıkıntılara sebep oluyorsa?

  24 Ağustos 2018 Cuma 08:48 Devamını Oku →
 • Kalplerimiz(de) Çöp Olmasın
  Haberlere sık sık konu olan durumlardan biridir çöp evler. Bir takım psikolojik sorunları olan insanların varlığı neticesinde ortaya çıkan bu durum, yaşanan evlerin adeta çöpe dönmesine ve bu durumdan hiç rahatsız olmadan yaşamalarına sebep oluyor.

  04 Ağustos 2018 Cumartesi 12:07 Devamını Oku →
 • Eşyalarımızı koruyoruz, ya imanımızı?
  Hepimizin bildiği gibi İstanbul’da geçen sene çok şiddetli bir dolu yağışı yaşandı. Buna bağlı olarak pek çok insan ölümle burun buruna geldi, hayvanlar telef oldu, bitkiler zarar ve araçlar da hasar gördü. Dolu yağışından sonra en çok konuşulan konu; kaportacılarda oluşan araç kuyruklarıydı. Günlerce tadilatı beklenen araçların bazıları tamir edildi bazıları ise perte çıktı.

  28 Haziran 2018 Perşembe 12:05 Devamını Oku →
 • Babalar da çocuklarını öldürür
  İçim titreyerek yazdığım bu başlığı yaşadığım bir hadiseden yola çıkarak attım. Çünkü hissettiklerimi sanki ancak bu cümle ifade edebilirdi.

  14 Haziran 2018 Perşembe 09:09 Devamını Oku →
Back To Top