17 Ocak 2019 Perşembe
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook  - Twitter  - Instagram  - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

Müslüman milyarlık saat alabilir mi?

Ülkemiz ve Cumhurbaşkanımız aleyhine kumpasa dönüştürülen Reza Zarrap olayında adı geçen Eski Bakan Zafer çağlayanın 240 bin euro vererek satın aldığı saat hayrete mucib bir şekilde Sizi bilmem ama benim çok dikkatimi çekmektedir.
Müslüman milyarlık saat alabilir mi?
Muhalefet ve Akparti karşıtları tarafından Akparti hükümetinde görev alan eski bakan Zafer Çağlayan'ın Rıza Zerrap'tan 240 bin euroluk bir kol saatini rüşvet olarak aldığı iddiasını basından ve meclis kürsüsünden defalarca dinledik dinliyoruz. Zafer çağlayan'ın kendi ağzından da 240 bin euroluk bir kol saatini Reza Zarrap aracılığı ile kendi cebinden parasını vermek suretiyle satın aldığını dinledik, biliyoruz. Hatta Reza Zarrap tarafından saat bedeli olan 240 bin euro parayı Zafer Çağlayandan aldığına dair el yazısı belge de basına servis yapıldı. Türkiye'de muhalefet tarafından rüşvet olarak kamuoyuna yansıtılan bu saatin parasını Türkiyede iken Zafer Çağlayan'dan aldığını söyleyen Reza Zarrap Amerikada yargılanırken rüşvet olarak verdiğini söyledi.

Zafer Çağlayan'ın rüşvet iddiasına konu bu saatin ederinin 240 bin euro olması bu olayın kamuoyu gündemine girdiği günden beri hayrete mucib tavrım devam etmektedir. Kendi ifadesini kabul ederek rüşvet değil de Kendi parası ile aldığını kabul edelim...Netice itibariyle bir kol saati... Verilen para ise 240 bin euro...Türk lirası karşılığı bir milyon lirayı geçiyor...

Yazının devamı için »»


Fehmi YAĞLI
http://www.mirathaber.com/musluman-milyarlik-saat-alabilir-mi-14-2513h.html


Back To Top