11 Aralık 2018 Salı
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook  - Twitter  - Instagram  - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

24 Haziran büyük hesaplaşma

24 Haziran/Partilerin iktidar seçimi değildir.

24 Haziran/Erkene alınmış bir seçim değildir.

24 Haziran/Cumhuriyet tarihimizde bir inkılâptır.

24 Haziran/Hak ile Batıl’ın amansız hesaplaşmasıdır.

24 Haziran/Milli İrâde ile Türkiye düşmanlarının kapışmasıdır. 15 Temmuz’un sandık versiyonudur.

24 Haziran/Köhnemiş Parlamenter gecekondusunun yıkımı, aynı arsada Başkanlık Külliyesinin yükseltilmesidir.

24 Haziran/Saf’kan Arab atları ile kaltaban sütçü beygirlerinin hipodromdaki yarışıdır.

24 Haziran/İleride bakan ümid erleri ile yıllarca Müslümanlara “Gerici” diyen inanç fukarası, dört dörtlük gerçek “Gerici”lerin bilek güreşidir.

24 Haziran/Türkiye’mi gündüz ışıkları ile pırıl pırıl aydınlatanlarla, mum ışıkları yatsı’da eriyip sönecek yalancıların, müfterilerin kumpasçıların, politika büyücülerinin iddialaşmasıdır.

24 Haziran/Siyâset ile Politikanın hâkimiyet cengidir.

24 Haziran/Mazlumlara dost, zâlimlere düşman olan asil bir milletin yükseliş gayreti ile zâlimlere dost, mazlum ve mağdura azgın düşman olup, dünyayı kan’a bulayanlara yardım ve yataklık yapanların varlık-yokluk mücadelesidir.

24 Haziran/Eserlere eser katanlara, yükselen eserleri yıkmaya(!) ahdetmişlerin çekişmesidir. Cumhuriyet Tarihimizde bir ilk…

24 Haziran/Kuruluşu, Selânik Yahudisi Emanuel Karasu’ya ve tamamına yakını “MASON” olan İttihat ve Terakki’ye uzanan Cumhuriyet Halk Fırkası ile kuruluşu milletimizin sevgisi, ilgisi, ümidi, olan AKParti’nin sandıkta hesaplaşmasıdır.

24 Haziran/Sevgili Reisimiz Recep Tayyip Bey gönüldaşımın karşısına “İnce Kanatlı” sinek-sıklet, komik bir güreşçinin, er meydanına çıkılması garabetinin sona erdirilmesidir. Sinek yorgun…

24 Haziran/15 Temmuz’da ülkeme saldırıp, devletimi yıkmak, bayrağımı indirmek, milletimizi ve ümmeti başsız bırakmak, ezanları susturup, çan seslerini dinlemek isteyen “ahmak” darbecilere bir kerre de sandıkta, okkalı bir “Osmanlı Tokatı” vurulacağı gündür.

24 Haziran/Neye lâyık olduğumuzun anlaşılacağı gündür.

24 Haziran/Medeniyet sevdâlıları ile harâbiyet ehlinin kimler olduğunun dünyaya ilânıdır.

24 Haziran/CHP’nin, Saadet(!) Partisinin, İYİ(!) Partinin, HDP’nin, DP’nin mutlaka baraj suyunun dibine gömülmesi vaktidir.

24 Haziran/Türkiye’mizin gerçekten “BEKA=Varoluş” meselesidir. Son derece hayatî noktadayız.

24 Haziran/Ülkemizde hâlâ fedâkâr, vefakâr vatan perverlerin olduğunu çok canlı ve net ortaya koyan MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye ve MHP’li dâvâ kardeşlerimize, milletimizin memnuniyet, taktir ve şükranlarını sunacağı sevgi günüdür.

24 Haziran/BBP’nin “milli safta” oluşu, kesin inanıyorum ki, FETÖ’cü kaatillerin, hunharca şehid ettiği, yiğit, Anadolu evlâdı, can kardeşim Muhsin Beyin de ruhunun şâd olduğu gün olacaktır.

24 Haziran/Yükselen Türkiye’nin tarihi serencamında (başına gelenlerinde-âkıbetinde) gizli bir etken olan “İttihad ve Terakki Örgütü” nün despotik kafa yapısı’nın sona erdirildiği gün olmalı. Milletimiz, bu bilinçle sandıklara koşmalı, çok yüksek bir “katılım yüzdesi” ile Cumhurun İttifak’ını seçip hem Tayyip Bey’in Başkanlığını hem de T.B.M.Meclisinde çoğunluğun milli ittifak kadrolarında olmasını sağlamalıdır.

24 Haziran/Cumhurun İttifakı ile “Sefâ”yı (gönül şenliğini) şer ittifakı ile “Cefâ”yı (eziyeti, çileyi) seçerek milli kader yazgımızı, kendi ellerimizle tâyin edeceğimizin günüdür.

24 Haziran/Âhiret hayatımızda, dünya’daki tercihlerimizden dolayı mücâzata (cezalandırılmaya) veya mükâfata (iyilik ödülüne) hak kazanacak mıyız? Evet… O halde, Yüce Kur’ân’dan okuyoruz: (El-İsrâ Sûresi:71 âyet)

- O gün (kıyamette) insanların hepsini önderleriyle çağıracağız.

24 Haziran/Tercihimizin vatan, millet, bayrak ve devletimiz için bir olmak, iri olmak, diri olmak, mutlu ve güçlü Türkiye’ye kavuşmak hedefine yönelmesini temenni ederim.

Mustafa YAZGAN
http://www.mirathaber.com/mustafa-yazgan-24-haziran-buyuk-hesaplasma-55-4369y.html


Back To Top