17 Ocak 2019 Perşembe
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook  - Twitter  - Instagram  - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

Neden şok seçim?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Salı günkü grup toplantısında bu yılın 26 Ağustos’unda erken seçim istemi ve bunun ardından yapılan toplantı ertesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iki ay içinde, 24 Haziran’da bir erken seçim ilanı siyasetçiler için beklenmedik bir gelişme oldu.
Neden şok seçim?
Kuşkusuz Sayın Bahçeli’nin kişiliği ve geçmişi, ortaklık kurduğu Sayın Cumhurbaşkanı’yla anlaşmadan onu zor durumda bırakacak bir emr-i vakiye gitmesine izin vermez. Dolayısıyla erken seçim kararı, Erdoğan’ın almış olduğu ve 24 saatlik bir alıştırmayla, reaksiyon analiz süreciyle sunulmuş bir karardır.

Zamanı şok da olsa seçim zorunludur. Türkiye’nin en büyük ve acil sorunu İngiltere’de planlanıp Amerika ve diğer üyeleri tarafından uygulanan Batı’nın çok kanaldan saldırıları, işgal çabalarıdır.

Birinci saldırıkuşkusuz FETÖ ve yeni darbe çabasıdır. FETÖ’nün hala onbinlerce kruptosunun ve hatta bilinen elemanının önemli konumlarda bulunduğu aşikardır. Yeni açıklanan 3000 TSK mensubu, tek başına değilse de diğer NATO unsurlarıyla bir darbeye kalkışabilecek niteliktedir. Her seferinde daha kanlı girişimler yaptıkları düşünülürse, insan olarak kabul etmedikleri Müslüman halka katliamlar planladıkları, şeytani efendilerinin emirlerini uygulayacakları varsayılmalıdır.

Yazının devamı için »»


A. Galip GÜMÜŞDERE
http://www.mirathaber.com/neden-sok-secim-14-3913h.html


Back To Top