16 Ocak 2019 Çarşamba
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook - Twitter - Instagram - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

 • Osman MÜFTÜOĞLU
 • Modern TIP ‘korkmayın ben varım’ diyebiliyor mu
  Modern tıp erken teşhis alternatifleri, aşıları, antibiyotikleri, yeni ve etkili ameliyat teknikleri ile hayatımıza değiştirdi.

  26 Kasım 2018 Pazartesi 11:54 Devamını Oku →
 • Bulgur mu kinoa mı?
  Bol proteinli nasıl olsa diyerek kaşık kaşık tükettiğiniz kinoadan da karbonhidrat aldığınızı lütfen unutmayın. Ayrıca kinoa bulgura göre daha fazla yağ içerir.

  09 Kasım 2018 Cuma 12:49 Devamını Oku →
 • Beyaz ekmeğe dikkat
  Ekmek, özellikle fırınlarımızın ürettiği beyaz ekmek sağlık bakımından risklerle dolu. Peki neredeyse tüm uzmanların “aman dikkat!” diye uyardıkları bu meselenin bir çözümü, kolay bir yolu yok mu?

  06 Eylül 2018 Perşembe 11:51 Devamını Oku →
 • Neden sahursuz olmaz?
  Sahura kalkmadan oruç tuttuğunuzda kan şekeri dengeniz bozulur, metabolizmanız arıza verebilir.

  18 Mayıs 2018 Cuma 14:44 Devamını Oku →
 • İnanç ve oruç neden bir iç doktordur
  Yaklaşık 15 yıldır sizlere bazı sağlık önerilerinde bulunuyor, “yapın” veya “yapmayın” şeklinde tavsiyeler veriyorum. Bu tavsiyelerden biri var ki hiç değişmiyor. O da şu: Bana “Oruç tutabilir miyim hocam?” diye soranlara, eğer önemli bir sağlık sorunu yoksa “evet” diyorum. Nedeni bu mübarek ayın ve oruç tutmanın, beden ve ruh için iyileştirici, hastalık önleyici bir "iç doktor" olduğuna inanmam. Oruç tutmanın (eğer usulüne uygun yapılırsa) bedeni nasıl tamir ettiğini, ayrıca toksinlerden nasıl arındırdığını yarınki yazımda kısaca özetlemeye çalışacağım.Bugün orucun ruhsal iyileşme sağlayan özelliklerinin üzerinde durmak istiyorum. Oruç ile ruhsal iyileşme ilişkisini bir sonraki kutuda özetledim. Lütfen dikkatle okuyunuz.

  16 Mayıs 2018 Çarşamba 13:01 Devamını Oku →
Back To Top