All for Joomla The Word of Web Design

Pyöngçang Olimpiyatlarında homoseksüeller

Güney Kore’nin Pyongçang kentinde düzenlenen 2018 Kış Olimpiyatları homoseksüel sporcuların öne sürülmesiyle sapıklığın bir gövde gösterisine dönüşüyor. Amerika Birleşik Devletleri takımında yer alan ve 2014 Soçi olimpiyatlarında gümüş madalya almış serbest kayakçı Gus Kenworthy başta olmak üzere dünya medyasında homoseksüel sporculara özel ilgi gösterildi ve bu sapıklık için bir zafer olarak ilan edildi.

 

YORUMUMUZ

 

Sapıklığın medya tarafından normalleştirilmesi, insanlığa karşı açılmış savaşta önemli bir cephedir. Birbiriyle ilintili olan homoseksüellik, işkenceden cinsel haz almak ve çocuk tecavüzü, boş verilemeyecek kadar önemli, yaygınlaşmış ve siyasi olarak kullanılan silahlardır.

Çocuk tecavüzü ve homoseksüellik, yüzyılımızda özellikle İngiliz kurulu düzeninin unsurları tarafından adada ve ardından Kıta Avrupa’sında ve bütün dünyada yayılmış bir şeytani yöntemdir. Amacı insanlığı ifsat etmek, kontrol altına almak, anormalleştirmektir.

Çocuk tecavüzü ve homoseksüellik, her toplumda çağlar boyu az sayıda var olduysa da hiçbir toplum bunu kabul etmemiş, bir suç olarak görmüş, asla yayılmasına izin vermemiştir. Oysa günümüzde ilk kez insanlık tarihinde bu sapıklıktan çıkıp normalleşmeye doğru ilerlemektedir.

1970’lerden bu güne çok hızlı biçimde homoseksüellerin sayıları, özellikle yetiştirme yurtlarında sistematik programlarla, televizyon, video klipler ve sinemayla, meşhur homoseksüellerle yarım asırdan kısa süre içinde artırılmış, poliste, askerde kotalar verilmiş, homoseksüeller toplumun kilit noktalarına getirilmiştir.

Günümüzde batıdaki İrlanda, İspanya gibi eskiden en muhafazakar toplumlarda bile homoseksüellerin evliliği halka kabul ettirilmiştir. Homoseksüelliğin iyi olmadığını iddia edenlerin kariyerleri sonlandırılmaktadır.

Homoseksüeller dünyada bir siyasi parti gibi birbiriyle şebekeler oluşturarak örgütlenmektedir. Son derece sistematik çalışarak mühlet almış efendilerinin yeryüzünü ifsat etme planını uygulamaktadırlar.

Ülkemizde de çok ilerlemiş ve halka kabul ettirme yolunda yol almış sapıklık, kesinlikle zina günahıyla, yetişkin erkeğin yetişkin kadına meyletmesiyle karıştırılmamalı, satanist tapınmanın bir kolu olarak görülmelidir.

Yeryüzünü tutsak etmeye çalışanların silahı homoseksüellik konusunda çok hassas olmak ve geçit vermemek lazımdır.

Ali Ulvi ALTINSOY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir