21 Ocak 2019 Pazartesi
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook  - Twitter  - Instagram  - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

Sanat dünyası sapıkların elinde

Ödüllü büyük filmlerin yapımcısı Harvey Weinstein'ın 30 yıldır çocuklara ve genç kadınlara tecavüz etmesinin ardından Kevin Spacey, Dustin Hoffman, Ben Affleck gibi Oscar ödüllü oyuncular ve yönetmenlerle ilgili suçlamalar da artarak Amerikan sanat ve eğlence dünyasının merkezi Hollywood'u sarsmakta.
Sanat dünyası sapıkların elindeİnsanlığı saptırmak için 1920'lerde kurulmuş olan Hollywood film endüstrisinde sapık tecavüzlerin yaygın olması normaldir. Bunu yüz senedir gizli saklı yaptıklarından çok nadir ve şahsi olaylar dışında örtbas edilmekteydi. Yoksa bütün sistem sapıklığa ve tecavüz üzerine kuruludur. Buna bulaşmamış birini barındırmazlar.

Lon Angeles 1920'lerde küçük bir balıkçı kasabasıydı. Yahudi sermayeli New York film endüstrisi dünyayı dönüştürecek bu yeni ticari kaynak için daima güneşli olacak yeni bir mekan olarak bu kasabayı belirledi ve kasabanın biraz dışındaki Hollywood bölgesinde bir film kenti kurdu. Yüz sene sonra Los Angeles Amerika'nın ikinci en büyük şehri haline geldi. Bu şehirde yaşayan herkesin mutlaka film endüstrisiyle bir alakası, orada çalışan bir tanıdığı vardır.

Los Angeles bundan sonra sürekli tuhaf olaylarla, sapık eplence partileriyle, eşcinsellerle, ortadan kaybolan çocuklarla, işkenceler yapılmış cesetlerle ve bitmez tükenmez artist adaylarının tecavüz edildim şikayetleriyle anıldı. İlk film starlarından komedyen Fatty Arbuckles çocuk tecavüzünden kariyerini bırakan ilk oyuncuydu.

Harvey Weinstein'ın ortaya çıkan rezaletleri, 30 yıl boyunca önüne gelen oyuncuya tecavüz etmesi, erkekleri aşağılaması, tehdit etmesi, belki ölümlere yol açması önemli. Çünkü basbayağı Şeytan karakteri sergileyen Weinstein, yapımcıların yani endüstriyi yöneten üst sınıfın en önemlisi, ne film yapsa ödül alıyor, ne çıkarsa gişe rekoru kırıyordu.

Weinstein'ın cep telefonundaki numaralar sektörü tanımlıyor. Onun kadar etkili ama aktris olduğundan saygın görünümü veren Meryl Streep de cemaatin oyuncu ve insan kaynaklarının hakimidir.

Weinstein'ın serbestçe istediği kadının ırzına geçmesinin ardından, erkek çocuklara homoseksüel tecavüz eden Oscar ödüllü oyuncu Kevin Spacey ortaya çıktı. Amerikan Başkanı Bill Clinton bile görevi esnasında Kevin Spacey'le birlikte bir kısa komedi filmi yapmıştı. Kuşkusuz herkes kimin ne olduğunu biliyordu. Clinton da bunların dışında biri değil.

Bunların ardından sayısız kişi gündeme geldi. Aslında buzdağının ucudur. Çünkü Batı dünyasında hakim düzenin önemli bir unsuru olacak kişiler az sayıda istisnası dışında tümüyle çocuk tecavüzü, homoseksüellik, saldırı, sadist işkenceler ve benzeri sapıklıklarla iç içedir.

Batı Şeytan'ın sisteminin hakimiyeti altındadır ve Şeytan da kendi damgasını sapıklık yoluyla küfrün ileri gelenlerine vurmaktadır. Nitekim bizde de Sorosçular, Batı ajanları, hainler, İslamı içten vurmaya çalışanlar daima sapıklığın normal olduğu, güzel olduğu teziyle gelmektedirler.

Hollywood'da ilerlemek, böylece meşhur olmak, önemli olmak sevdasındaki zavallılar, bir tecavüzdan bir şey olmaz diyerek buna dolaylı rıza göstermektedirler veya aldatılmaktadırlar.

Aslında bu Avrupa'da ve Türkiye'de de farklı değildir. Türk sanat ve eğlence endüstrisinde de star olmak için biraz yatmak gerektiği, tepedeki insanları tatmin etmek gerektiği tavsiye edilir. Türkiye'nin ilk Eurovizyon şarkıcısı Semiha Yankı bile TRT memurlarının tecavüz ettiğini yıllar sonra anlatmıştı. Üst düzeydekilerin bir bölümü de altlarında çalışanlardan istifade etmenin hakları olduğunu düşünür.

Nitekim şu an bir proje olarak yatırımı yapılan Aleyna Tilki adlı kız çocuğu daha yasal olarak reşit olmadan eşcinsel barlarında görevlendirildi, çocuk tecavüzü özendirmeli video klibi yapıldı. Şarkıcı projesinin etrafında şimdiden bir sapıklıkla özdeşleştirme gerçekleştirildi.

Vatan haini FETO'nun da İzmir döneminden bu yana en yakınında yetiştirdiği özel ekibinin homoseksüellerden oluşması ve homoseksüellerle göstermelik evlilik yapmaları rastlantı değildir. Bugün İngiltere'de Homoseksüel Müslümanlık akımının ortaya çıkarılması da rastlantı değildir.

Sanayinin sözümona duayeninin meşhur sapık ayinleri hakkında kızkardeşi amiral gemisindeki köşesinde yazar, "abimin hayat tarzı yanlış" diye. Tabii koskoca ailenin kızını gazeteden çıkaracak halleri yok, kadıncağız iki ay sonra ölüverir. Mühimdir sapıklık Şeytanataparlar cemaatinde. Kardeş mardeş affetmezler.

Çirkin ve değişmez başkan da kapatma olarak kullandığı kız çocuğunu katletmiş, ölüm döşeğindeki yatalak babasının üzerine atmış, beni dayım büyüttü babamı bilmem demiş, sonra sözde katil babası ölünce trafiği kapayan sosyete cenaze töreni yaptırmış, medya yalakaları oradaydım diye kara gözlüklerle poz vermiş, gazetelerde acaba bile denmemişti. Gazete de savcı da araştıramaz böyle konuları. Ama sonra Şeytani sistemin dışında çıkayım derse ederse o başka.

Şeytan'ın partisi ve organizasyonu olan Hızbüşşeytan böyledir. Genç kızlara ve erkeklere tecavüz, saldırı, uyuşturucu, şiddet, sadizm, çocuk tecavüzü, kurban ayini ve her tür sapıklık, onun örgütünde üst basamakları tırmanmak için zaruri itaat gösterimleridir. Yapmayana sorarlar, "toplu sekse katılmıyorsun, yoksa dinci misin?".

Hollywood da bunun üzerinde kuruludur Cihangir de. Manhattan da böyledir Boğaz da.

Şeytan ve onun partisi tam kadro görevde. Allah'ın partisi olduğunu iddia edenlerse hala tatilde, "it ürür kervan yürür, bize bir şey olmaz, şu ikinci yazlığın da parasını denkleştireyim de hanım eltisine havasını atsın  yaşam tarzında. Hatta kendi medyasından imkan ve para sağlıyor. Yani dolaylı olarak Şeytan'ın Partisi'nin parçası oluyor.

S. Nazif KALAYCI
http://www.mirathaber.com/sanat-dunyasi-sapiklarin-elinde-9-2543h.html


Back To Top