20 Kasım 2018 Salı
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook  - Twitter  - Instagram  - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

Siyonist rejim sadece güçten anlar

Cumartesi günü Uluslararası Müslüman Âlimler Dayanışma Derneği-Türkiyeile Yurtdışındaki Filistinli Âlimler Heyetitarafından İstanbul Esenler Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen “Kudüs ve Filistin İçin Türkiye Âlimler Buluşması”toplantısında idik. Toplantıda “Davetçiler ve Vaizler” grubu olarakFilistin-Kudüs davasına daha etkin hizmet etme noktasında neler yapabileceğimizi konuştuk.
Siyonist rejim sadece güçten anlar
Toplantı, tam da 30 Mart Filistin Toprak Günümünasebetiyle Gazze’nin işgalci rejimle sınırında yer alan Han-Yunus’ta düzenlenen “Büyük Dönüş Yürüyüşü”nde 17 Filistinli kardeşimizin işgalci Siyonist katiller tarafından şehid edildiği, yüzlercesinin de yaralandığı bir hengâmda gerçekleşti.

“Davetçiler ve Vaizler”grubu olarak bazı hakikatlerin altını bir kez daha çizdik. İşte bazı tespitler:

“Davetçiler ve vaizler, anlattıkları konular ne olursa olsun, sözü mutlaka Kudüsve Filistindavasına getirmeli, insanımıza “Bugün Kudüs için ne yaptın?”sorusunu hatırlatmalıdır. Bugün işgal altında ve tutsak olan Kudüs ve Mescid-i Aksâdavası, bir tarihsorunu, bir coğrafyasorunu değil, sadece Araphatta Filistinsorunu değil, bütün Müslümanların “İman” meselesidiryani Kudüs bizim imanımızdır. Bilinmelidir ki, Kudüs ve Mescid-i Aksâ’yı unutursak, Allah da bizi unuturyani himayesine almaz.

Yazının devamı için »»


Abdullah YILDIZ
http://www.mirathaber.com/siyonist-rejim-sadece-gucten-anlar-7-3720h.html


Back To Top