20 Ekim 2018 Cumartesi
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook  - Twitter  - Instagram  - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

Türkiye'deki terör İngiltere kökenlidir I

İngiltere'nin dünyadaki felaketlerin arkasındaki elebaşı olduğu, terörizmi yönlendirmesi göz ardı ediliyor.
Türkiye'deki terör İngiltere kökenlidir I
Şeytanın en büyük hilesi kendini unutturmasıdır. Gerçekten de İngiltere kendisini zavallı eski bir imparatorluk, Amerika'nın gölgesinde, Almanya'nın insafında, Yahudilerin yönetiminde vasat bir ülke olduğuna inandırmıştır. Hatta eski sömürgelerinden Müslümanlar İngiltere'nin kurtulmasını, haksızlığın bitmesini ister.

Oysa İngiltere dünyayı yönlendiren, bütün fitnenin arkasındaki, hatta dünyada etkin olduğu düşünülen diğer ülkelerin de ardındaki odaktır.

Amerikan yönetimibüyük ölçüde İngiltere'nin etkisindedir. WASP denilen beyaz İngiliz kökenli Protestanlar, Episkopelyen-Anglikan kilisesiyle, İskoçya-riti denen İngiltere merkezli Mason Localarıyla, İngiliz dili ve kültürüyle kuvvetle Londra'ya yakın oldular. Amerikan derin devletinin merkezi OSS/CIA, MI6 ile Dulles tarafından savaşta beraber kurulmuştur. Bütün istihbarat, hatta sinyal istihbaratı bile MI6 ve GCHQ ile beraber değerlendirilir. Yeşil Kuşak, Medeniyetler Savaşı, Yeni Düşman İslam, BOP, Bernard Lewis, Samuel Huntington gibi İngilizlerin imalidir. Clintonlar da dahil pek çok başkan Rhodes burslusu, yani İngiltere'de özel eğitimlidir. Dahası ABD finansı Londra'dan yönlendirilir. İkisi kağıt üzerinde ayrı ülkedir.

Almanya iktisaden serbesttir, siyasette İngiltere'ye ve o çağrı yapınca Amerika'ya hesap verir. Alman istihbaratını MI6, OSS, Nazi generali Rheinhard Gehlen'e kurdurmuştur. Ana akım medya bunların yönetimindedir. Merkel, siyasi geçmişi olmayan bir kukla olarak konmuştur. Fransa'da da durum farksızdır. Sarkozy, Holland, Macron komedi kuklalardır. Fransız ve Alman Ergenekonları, yani derin devletlerin İngiliz yanlısı olmayan ulusalcı kanatları tasfiye edilmiştir.

Yazının devamı için »»


A. Galip GÜMÜŞDERE
http://www.mirathaber.com/turkiyedeki-teror-ingiltere-kokenlidir-i-14-2878h.htmlBack To Top