19 Eylül 2018 Çarşamba
Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi...
Farkımız yorumlarımızda...
 - Facebook  - Twitter  - Instagram  - Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Instagram

Vize küstahlığı

ABD Türkiye Başkonsolosluğu Türkler için vize başvurularını durdurduğunu açıkladı. 
Vize küstahlığı
ABD'nin aldığı vize kararının ardından gece yarısı Türkiye'nin Washington Büyükelçiliği de son dakika kararını ilan etti. Türkiye benzer bir adım atarak ABD vatandaşlarına uyguladığı vize ve e-vize uygulamalarını askıya aldı.


Donald Trump'ın dün akşam Türklere ABD'ye seyahati yasaklaması, ancak savaş dönemlerinde görülen düşmanca bir eylem. Bırakın NATO ittifakı üyesi, ekonomik, bilimsel, kültürel ilişkileri kuvvetli iki ülkeyi, insanların yer aldığı herhangi iki ülkenin birbirini ziyareti yasaklsması akla sığmaz. Aslında vize başlıbaşına zorbalıktır ama ziyaret yasaklama barbarcadır. 

Amerika'nın 15 Temmuz katliamına doğrudan karıştığını kanıtlayacak ABD vatandaşları ve Türk vatandaşı elçilik elemanlarının sorgulanmasına büyük tepki göstermek için Türkiye'yi cezalandırıyor aklınca. 

Türkiye buna aynı şekilde cevap vermesi doğru olmuştur. 

Müslüman ülkeler topluca kaparını batıya, özellikle İngiltere'ye, Amerika'ya ve Fransa'ya kapatır ve birbirine açarsa fesad, casusluk ve sömürü sorunu da durdurulmuş olur.

Türkiyemiz batılı ajanla, misyonerle, rüşvetçiyle, homoseksüel sapıkla, hastalıklı maceracıyla, üniformalı Müslüman katiliyle, terörist destekçisiyle doludur. 

Trump'ın aralarında İran ve iç savaş yaşayan Müslüman ülkeler yasağına Türkiye'yi eklemesi, Allah'ın Türklere İslam Birliği için son uyarısıdır.


http://www.mirathaber.com/vize-kustahligi-7-2004h.html


Back To Top