All for Joomla The Word of Web Design

YUMURTALARI SATMAK VE TÜP BEBEK

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/kibrista-yumurtalarini-satan-dilaranin-yolculuguna-eslik-ettik-3-cocugum-var-hicbirini-tanimiyorum-40909692

Hürriyet Eski ve Trajlı Bir Gazete de..

Hürriyet en eski ve en trajlı gazetelerimizden. Kasıtlı veya kasıtsız olarak  verdiği haberlerin önemli bir bölümü İslâm ile çelişkilidir. Dinini bilmeyen insanımızın imanı zedelenmektedir. Aslında yaptıkları gazetecilik değil. Gazetecilik olsa  hiç değilse gider verdikleri bazı önemli haberle ilgili olarak Diyanet’e soru yöneltirler.

Gazetecilik Budur

Bundan yıllarca bir gazeteci dostum telefon açarak Erkekçe (veya Kadınca) dergisinin son sayısını gördün mü dedi ve ilave etti: senden de alıntılar yapılmış.

Dergiyi aldım, eşler arasında anal/ ters ilişkinin meşru olduğunu işleyen biri tıpçı diğeri hukukçu iki profesörümüzün sayfalarca  yazıları olduğunu gördüm. Ama ilgili ve sorumlu gazeteci tam bir gazetecilik örneği vererek İslâm’a Göre Cinsel Hayat isimli eserimden konu ile ilgili bölümlerin fotokopilerini çekerek aynı sayıda  yayınlar. Böylece okuyucu   eşler razı olsa bile  anal ilişkininin haram olduğunu  öğrenmiş olur. Gazeteci ateist olsa da gerçek gazetecilik bunu gerektirir.

Yazının devamı için »»

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir