Künye

Bu site, güncel olaylara İslâmi yorumlar yapan haber sitesidir.
Yorumlarımız haberlerimizin detayındadır.

Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi…
Farkımız Yorumlarımızda…

İmtiyaz Sahibi
ARDEV – Araştırma, Dayanışma ve Eğitim Vakfı

Müdür
Eymen NAMAZCI

Genel Yayın Yönetmeni
Prof. Dr. Kutluk ÖZGÜVEN

Sorumlu Editörler, 

Bayram BAHÇE, Murat BAYIR

editor@mirathaber.com

Hukuk Danışmanı
Hakim.Hakan ÇIRAK

Tasarım, Yazılım ve Sistem Yönetimi
ARDEV

Adres
Süleymaniye Mh. Kanuni Medresesi Sk. No:6 34116 Fatih – İSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon
+90 ( 212 ) 458 74 74

Mirat Haber, sitesindeki köşe yazılarının, yorumların ve harici linklerin sorumluluklarını almaz.
Mirat Haber‘deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Yayın İlkeleri
mirathaber.com Basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

Haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygı duymaktadır. Haber sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle çalışmaktadır. Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konusu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri, editor@mirathaber.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Bizlere ulaşan şikayet ve talepleriniz hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.mirathaber.com However, sometimes the www.mirathaber.com uses third parties to process your information. www.mirathaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.mirathaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.mirathaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.mirathaber.com and its services.