Künye

Bu site bağımsız İslami haber, düşünce, yorum sitesidir, İslam dünyasında yakınlaşma için Müslüman ülkeler ve toplumlardaki gelişmeleri ön plana çıkarır. Yayın ve yazarları bir kuruma, şirkete, siyasi partiye, şahsa, cemaate bağımlı değildir, Kuran-ı Kerim’ın ilkelerini izler. Dünyanın merkezi İstanbul’un 500 yıllık kalbi Süleymaniye Camii’nin yanından, bu caminin 15 yıllık eski imamının vakfettiği ARDEV vakıf binasından dünya haberleri, Türkiye haberleri, İslami bakışla araştırma makaleleri, televizyon tesislerinde kendi yapımı programlar, canlı yayınlarla farklı, bağımsız ancak daima İslamiyet çizgisinde, Türkiye’de ve dünyada Müslümanların birliği, beraberliği, refahı ve gelişmesinden taraf bir yol izler.
İmtiyaz Sahibi
ARDEV
Yayın Yönetmeni
Ali Rıza DEMİRCAN
Yayın Danışmanı
Prof. Dr. Kutluk ÖZGÜVEN
Prodüksiyon Sorumlusu
Bayram BAHÇE
Yayın Sorumlusu
Murat BAYIR
İçerik Sorumlusu
Emine Büşra YAVAŞOĞLU
Seslendirme Danışmanı
Şaban DOĞAN
Hukuk Danışmanı
Hakim Hakan ÇIRAK
Aile Programları Danışmanı
Şeyma DEMİRCAN NAMAZCI
Sunum Danışmanı
Beyza DEMİRCAN
Haber Araştırma Derleme
HB HaberBosna
Haber Aboneliği
Anadolu Ajansı
Sistem Yönetimi
ARDEV
E-Posta Adresi
editor@mirathaber.com
info@mirathaber.com

Adres
Süleymaniye Mh. Kanuni Medresesi Sk. No:6 34116 Fatih – İSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon
+90 ( 212 ) 458 74 74

Mirat Haber, sitesindeki köşe yazılarının, yorumların ve harici linklerin sorumluluklarını almaz.
Mirat Haber‘deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Yayın İlkeleri
mirathaber.com Basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

Haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygı duymaktadır. Haber sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibiyle çalışmaktadır. Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konusu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri, editor@mirathaber.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Bizlere ulaşan şikayet ve talepleriniz hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.mirathaber.com However, sometimes the www.mirathaber.com uses third parties to process your information. www.mirathaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.mirathaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.mirathaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.mirathaber.com and its services.