Mirat Haber’den: Şeytan Sözleşmesi Çöplüğe

İstanbul Sözleşmesi çöplüğe görsel mirat haber

Eski adı İstanbul Sözleşmesi olan, sapıklığı meşrulaştıran, kadın cinayetlerini dörde katlayan, insanlık düşmanı şeytan sözleşmesini getiren AK Parti içindeki kuzu postunda kurtlar da olsa büyük bir cesaretle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bu sabahın erken saatlerinde Resmi Gazete’de yayınlanan kararla söz konusu paçavrayı ait olduğu yere, çöpe göndermiştir. Elhamdülillah, bu sapık belgenin lanetinden kurtulduk.

Kadına şiddetin önlenmesi başlıklı bu şeytan sözleşmesi, büyük bilge, hocaların hocası Davutoğlu hazretleri tarafından 28 dakikada meclisten kaçırılmış, hükümetçe benimsenmiş, ardından kadın beyanı yeterlidir, suçsuzluğunu ispatla gibi hukuk dışı uygulamalar eşliğinde 6284 sayılı erkek düşmanı, aile öğütme makinası yasa yapılmıştı. 

İstanbul Sözleşmesi, kadına şiddeti önlemeyen bir metin. Dahası metine kurnazca konan Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, kadın erkek eşitliği demek değil. Sapık cinsel yönelimlerle kadın ve erkek normal cinsiyetlerinin eşit olması demek. “Çocuk ileride belki sapıklığı seçecek, niye şimdiden erkek olarak yetiştiriyorsun” demek. 

Sözleşme, normal Feministler de değil, Radikal Feministlerin ve Siyasi Lezbiyenliğin görüşleri doğrultusunda, erkeksiz, erkekliksiz bir topluma gidişin altyapısıydı. Bunu savunanlar, arka kapıdan alelacele meclisten çımaranlar da 2020’de Cumhurbaşkanı çıkış sinyali verdiğinde sözleşmeyi savunanlar da içimizdeki İrlandalılar. Bu kişileri ileride unutmayalı, tek tek izleyelim, yeni fesadlara yol açmamaları için ölünceye kadar gözümüz üzerlerinde olsun.

Sözleşmeye göre ülkemiz yasaları da onları uygulayan polis de Aile Bakanlığı ve Adliye verileri de GREVIO adlı uluslararası üst aklın denetimine kalmıştı. Bu da bir milli güvenlik sorunuydu. Sözleşmeden çıkılması bir işgalden kurtuluştur.

Allah hem uzun süredir bunu lanetleyen ve gerçekleri paylaşanlardan hem de Erdoğan’dan razı olsun. Sıra 6284 nolu yasa, sürekli nafaka ve diğer toplumu ifsad eden kanunlar. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here