Mirat Haber’den: CHP’de cinsel istismar kültürü

Türkiye’de din-düşmanı/halk-düşmanı kesimler son yıllarda sistematik olarak akıl dışı biçimde cinsel suçları Müslümanlıkla özdeşleştirmek için çaba harcamakta. Normalde kendi çevrelerinde, yaşamlarında, ailelerinde görülen sapık, cinsel istismarcı, insan fıtratına aykırı uygulamalar, çok cüzi miktarlarda dindar kesimlerde ortaya çıkınca bunların kişilerden değil İslamiyet dinimizden kaynaklandığı yalanını atmaktadırlar. Binde bir Müslümanlar arasına casus olarak yerleştirilen birinin çirkin eylemi, bir ruh hastasının çocuklara saldırısı, bir vakıfta yuvalanmış sapık, hemen Müslümanlara mal edilmektedir.

Oysa cinsel saldırılar ve sapıklık kendi yaşam tarzlarında normalleşmiştir. Evde ana baba çocuk çıplak dolaşır, çocuklar cinsel ilişki deneyimi yaşasın diye evi onlara bırakılır, yaşı geldi artık diye geneleve götürülür, sürekli porno seyredilir, eşini aldatmayı normal görür, eşcinselliği savunur, sübyancı sapıklık yapan, bunun altyapısı olan alkol, uyuşturucu tüketimini olağanlaştırır. Bu yaşam tarzındaki din-düşmanı/halk-düşmanı kişiler sosyal medyada kirli şeyleri Müslümanlarla, derin düşmanlık duydukları Türk milletiyle özdeşleştirme faaliyetlerine katılırlar.

Sık sık çocuk haklarını savunur geçinen katil PKK’nın siyasi kanadı olan HDP’de kronik bir tecavüz ve çocuk istismarcılığı olduğunu hem sapık HDP’li Milletvekili ve onu savunan kadın Milletvekilleriyle gördük hem de HDP dağ örgütü PKK’nın çocukları kaçırıp nasıl kullandığı ortaya çıktıkça öğreniyoruz. İyi Parti’li Kocaeli milletvekili LT’nin basında çıkan haberlere göre evinde yapılan sapık unsurların yer aldığı eğlenceler partisi içinde yuvalanmış bir zihniyeti yansıtmakta. Ancak son birkaç gün içinde gelişen olaylar daha çok CHP merkezli.

Örneğin CHP Kadın Kolları İl Başkanı MK’nin adeta hava raporu veriyormuş gibi “Zonguldak merkezde ve Çaycuma ilçesinin Perşembe beldesinde ensestte artış var” hastalıklı ve mesnetsiz söylemleri basında işlendi. CHP Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı UK’nin 22 yaşındaki genç kadına darp, alıkoyma, taciz ve tecavüz suçlaması, gencin Anadolu Adliyesi’ne giderek suç duyurusunda bulunmasına, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun tecavüzcünün CHP’li olduğuna dair kayıtları apar topar silmesine, teşkilat mensuplarına bu konu hakkında tek kelime etmemeleri yönünde uyarıda bulunmasına, olayı bir komplo olarak nitelemesine neden oldu. Canan Kaftancıoğlu kadın hakları treniyle yükselmiş, CHP kadın kollarının başına kendi müttefiki Aylin Nazlıaka’yı getirmiş olduğundan konuyu örtbas etmesi daha da manidardır. Eski CHP milletvekili Barış Yarkadaş “cezaevine atılan UK insanlık dışı bir suç işlemiş ve partimizin değerlerine leke sürmüştür” diyerek bu işin üzerini kapatmaya çalışan Canan Kaftancıoğlu’na karşı partideki kesimler adına çıkış yaptıysa da  Canan Kaftancıoğlu Barış Yarkadaş’ın “şov” yaptığını iddia etti.

CHP’nin son dönemdeki yöneticilerinin cinsel suçları saymakla bitmiyor.

Didim Belediye Başkanı ADA’nın iş istemeye gelen bir kadına hem de başkan yardımcılarıyla aylarca tecavüz etmesi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yeğeni HÇ’nin 4 kız çocuğuna tecavüzünü CHP’nin örtbas etmeye çalışması, CHP Manavgat ilçe yöneticisi gazeteci olan RM’nin küçük kıza tecavüzü, CHP Mudanya İlçe Başkanı HY’nin Kılıçdaroğlu’nun toplantı düzenlediği otelde garsona cinsel tacizi, CHP’li müsteşar Saim Kendir’in 4 küçük çocuğa cinsel tacizi, CHP Antalya İl Gençlik Kolları kampında İl Başkanı MC’nin cinsel istismarı, CHP İzmir Dikili Belediye Başkanı MT’nin elemanına cinsel saldırısı, CHP seçim otobüsünde üyelerle travestilerle toplu seks skandalının ortaya çıkması, Erdoğan karşıtı CHP savunucusu tarikat şeyhi Fatih Nurullah’ın çocuk istismarı, CHP Sivas Akıncılar İlçe Başkanı HÇ’nin cinsel istismarı, CHP’li Tekirdağ Saray Başkan Danışmanı SK’nin stajiyer çocuklara cinsel tacizi, CHP İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun elemanı FÖ’nün metrobüs tacizi, CHP Kuşadası İlçe Yöneticisi MY’nin erkek çocuğa tecavüzü ve bunu gibi çok sayıda eylem, cinsel istismarın ve sapıklığın CHP’de çok yaygın hale geldiğini, siyaseten değilse bile sapıklığın kurumsallaşması açısından parti kapatmak için yeterli delile yaklaşıldığını göstermekte.

Bu da doğal bir durum. CHP’de çok sayıda dinine, kültürüne, milletine bağlı yurttaşımızın varlığını bilmekle beraber, partiye hakim olan kesimin önemli bir bölümünün mütecaviz bir yaşamı benimsemişlerden meydana geldiği, bunların gerek suç işleyerek, gerekse örtbas ederek buna katıldıkları ortaya çıkmış, ana muhalefet partisi adeta bir çocuk istismarı ve cinsel suç işleme örgütüne dönüşmüştür.

Bu zihniyetteki bir parti yönetiminin en kısa zamanda tasfiye edilmesi ve partinin aile yaşamı olan, dindar, inançlı, vatanını seven, milletini aşağılamayan çoğunluktaki üyelerden yeniden oluşturulmasında yarar vardır. Yoksa Allah korusun, çocuklara, muhtac durumdaki genç kadın ve erkeklere kötülük yapan iktidara gelirse millete ve devlet malına yapacağı tahribatın haddi hesabı olmaz.

Mirat Haber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here